Ledige plasser på Helserobotikk 2013

I morgen onsdag 29. mai starter NFA-konferansen "Helserobotikk og automatisering" på Høgskolen i Oslo og Akershus.

Publisert Sist oppdatert

Denne artikkelen er 2 år eller eldre

– Vi har fortsatt noen restplasser, så meld deg på i dag og delta på årets helseteknologikonferanse, oppfordrer Tom Kristian Venger i NFA.

Norsk forening for Automatisering, NFA har i lang tid påpekt behovet for å ta i bruk teknologi for å frigjøre ressurser og gjøre arbeidshverdagen til ansatte i helse- og omsorgssektoren lettere.

NFA ønsker å skape en møteplass hvor helsevesenet, premissettere og teknologileverandører kan komme sammen for å diskutere fremtidens helsevesen.

For å løse utfordringene i helse- og omsorgssektoren er det viktig å definere behovet, for så å finne de gode løsningene. Derfor inviterer NFA alle aktører til todagers-konferansen Helserobotikk og Automatisering. Konferansen arrangeres i Oslo 29. - 30. mai.

Kanskje DU har en god idé for å finne gode teknologiløsninger i helsevesenet?


Du finner informasjon og påmeldingsskjema til konferansen her.

Powered by Labrador CMS