Utvider distribusjonsavtale: Steve Keep, RS Components Global Account Manager og Jochen Friess, ebm-papst Director Global Sales.

RS utvider med ebm-papst

RS Components legger til sett med kraftige kompaktvifter for ventilering fra ebm-papst i sin omfattende varmereguleringsportefølje.

Publisert Sist oppdatert

Denne artikkelen er 2 år eller eldre

RS Components har utvidet porteføljen sin av HVAC-utstyr, vifter og varmereguleringsutstyr i og med introduksjonen av settene med kraftige, aksiale kompaktvifter for ventilering fra ebm-papst, en av verdens ledende produsenter av effektive vifte- og motorprodukter.

Viftesettene er utviklet for å forenkle kjøpsprosessen og tilby en rask og enkel måte å håndtere ventilasjonsbehov på. Settene er eksklusivt tilgjengelige fra RS og kommer i et utvalg av forskjellige diametere og husutforminger. De leveres med alt tilbehøret som er nødvendig for å få produktet i drift hurtig.

Disse settene skal være spesielt godt egnet for kjøling i kompakte enheter innen IT, telekommunikasjon og kontrollkabinetter.

Serien består av 20 nye tilskudd med en rekke forskjellige spesifikasjoner, inkludert en modell med 24 V AC inngangsspenning og en gjennomstrømningshastighet på 158 m³ per time; to 115 V AC-modeller med enten 135 eller 330m³/t gjennomstrømning; og flere 230 V AC-modeller med luftgjennomstrømning på enten 45, 59, 146, 160 eller 420 m³/t. Alle viftesettene inneholder en aksial ventileringsvifte og en strømledning som standard samt enten en gitterskjerm eller et luftfilter.

Viftesettene fra ebm-papst er klare for utsending nå, eksklusivt fra RS, til EMEA-området og Asia-Stillehavsregionen.

 

Powered by Labrador CMS