Distribusjon:

Sikrer seg med lageravtale
Pulsiv og Farnell signerer global lageravtale.
Pulsiv, den britiske innovatøren innen kraftelektronikk, har signert en global lageravtale med distribusjonsselskapet Farnell.
Denne viktige signeringen vil føre til at Pulsivs mikrokontrollere, evalueringskort og ferdig monterte USB-C-moduler blir holdt på lager ved Farnells distribusjonssenter i Leeds, Storbritannia, og levert til kunder globalt innen 48 timer, opplyser de to selskapene i en pressemelding.
– Denne globale lageravtalen er en viktig del av utvidelsen av virksomheten vår, ettersom den gjør det mulig for kunder globalt å få tilgang til produktene våre raskt og effektivt. Farnell har en lang historie med å levere elektroniske produkter til ingeniørmiljøet og kunder i alle størrelser. Vi ser frem til å levere våre patenterte kraftelektronikkløsninger til designingeniører over hele verden og sikre at alle kan dele vår visjon om at hvert produkt kan «gjøre mer med mindre bruk», kommenterer Nick Theodoris, Pulsivs direktør for globalt salg og distribusjon.
– Vi er glade for å kunne legge til det innovative utvalget av Pulsiv OSMIUM-produkter i Farnells bransjeledende portefølje av strømstyringsprodukter. Ved å gi Pulsivs banebrytende teknologi til ingeniører og designere over hele verden, vil vi støtte deres oppdrag med å transformere AC-DC-strømkonvertering over hele verden, supplerer Robert Burton, Farnells produktsegmentleder for strømstyring.