Nyhetsbrev

Ønsker du å få siste nytt fra Elektronikknett? Meld deg på her:

Meld deg på     Meld deg av

Kalender

07.02.12 09:00 - 16:00
27.02.12 - 01.03.12
28.02.12 - 01.03.12
28.02.12 - 01.03.12
06.03.12 - 10.03.12
Gå til kalenderen
Elektronikktoget skal ta besøkende fra Gøteborg til Stockholm. Enkelt og behagelig, inklusive frokost og middag.
Elektronikktoget skal ta besøkende fra Gøteborg til Stockholm. Enkelt og behagelig, inklusive frokost og middag.

Elektronikktog til S.E.E.

Messen Scandinavian Electronics Event har inngått et samarbeid med SJ Event om å sette opp et "elektronikktog" mellom Gøteborg og Stockholm.

Togsatsingen er et resultat av besøk gjennomført hos bedrifter i Gøteborg-området og andre regioner med større virksomheter. Et flertall var interessert i å komme til og fra messen enkelt og billig, samtidig som det gir mulighet for å arbeide og å ha møter.

For drøye 1200 kroner får man også måltider inkludert, frokost på utreisen og middag på hjemreisen.

Underveis til Stockholm blir det stans på strategiske plasser med industri.

Etter messen står toget klart for retur kl 17.30 fra Älvsjö stasjon. Da har de til og med ordnet med bar for mer sosial omgang med kunder og kolleger.

Turen tar ca tre og en halv time én vei.

S.E.E. arrangeres 13.-15. april på Stockholmsmässan i Älvsjö.

Legg merke til at vi ikke har nevnt NSB.

Nøkkelord:

Messe
Del på:

Tips en venn

Kommentarer til artikkelen

Legg til ny kommentar:
  • Vis respekt for andre lesere og omtalte personer. Kommentaren kan være inntil 1000 tegn.